Hayvan Kaşağı

Tüm kir ve tozlardan cildi arındırdığı için, cildin teneffüs etmesini sağlar, deri üzerindeki dış parazitleri yok eder, kılcal damarlara masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırır. Hayvanda psikolojik olarak rahatlığı sağlayarak süt ve et verimini önemli ölçüde arttırır, hayvanın gelişimine çok büyük katkıda bulunur.

Ahır Ekipmanları Üreticisi

Ahır ekipmanları arıyorsanız Hatko Kauçuk sizlere destek olmaktadır. İnek kaşıma fırçaları en önemli ahır ekipmanlarından biridir. İneklerin cüssesi büyük olduğu için kendilerini kaşımakta zorlanabilirler. Bu yüzden kaşıma fırçalarına ihtiyaçları vardır. Hayvan kaşağı ile sizler de daha huzurlu ineklere sahip olacaksınız. İneklerinizin kirleri kaşağı sayesinde temizlenecek ve daha huzurlu olacaklar.

İneklerinizin bedenini tüm kir ve tozdan arındıran bu kaşağılar ineklerinizi rahatlatma özelliğine sahiptir. Hayvan gelişimi için oldukça faydalıdır.

Eğer sizde hayvan kaşağı nereden alınır diye merak ediyorsanız cevabı oldukça basittir. Hatko her daim sizlerin hizmetindedir. Temizliğin oldukça önemli olduğu bir süreçteyiz. Kendimizi ve hayvanlarımızı mikrop ve virüslerden korumak için lütfen gerekeni yapalım.

TOP